Merak Edilenler 2017-10-11T00:04:38+00:00

AKLINIZA TAKILAN HER ŞEYİ BURADA BULABİLİRSİNİZ

O Ses Türkiye heyecanını stüdyoda canlı olarak yaşamak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzun kesinleşmesi ile birlikte bir onay mesajı alacaksınız.Bu mesajı saklamanız ve otobüse binerken göstermeniz gerekmektedir. Etkinlikten 1 gün önceye kadar servis sorumlusu ekip arkadaşımı sizinle iletişime geçecektir. Bir aksilik yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp’tan Rezervasyon Yap: 05462293429

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

Son model araçlarımız ile belirlenen kalkış noktalarından sizleri alıyor, çekimin yapılacağı stüdyoya kadar eşlik ediyor ve koltuğunuza keyifle oturmanızı sağlıyoruz.Servis kalkış saati ve noktaları etkinliğe göre değişiklik gösterebilir.Bunu seçtiğiniz etkinliğin detayında, ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

O Ses Türkiye çekimleri final haftaları hariç band kaydına alınmaktadır.İki seans şeklinde yapılan çekimler GENELLİKLE 14.30-16.30 ve 18.30-20.30 şeklinde gerçekleşmektedir.Ancak bu saatler tamamen çekim ekibinin o anki durumuna bağlı olarak  değişiklik gösterebilir.

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

Geri dönüşler, çekim bittikten sonra 20 dk içinde stüdyo önünden, kalkışın yapıldığı noktaya yapılmaktadır.Lütfen geri dönüş bilgisini, bindiğiniz servisin sorumlusundan alınız.

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

NEREDEYİZ?

Merkez Ofis: Dereboyu cad.Kaynak iş merkezi Kat:5 d.36 Mecidiyeköy-İstanbul

Seyirci Otobüsü 6. yılını kutluyor...

6 Yıldır sizinle olmaktan gurur duyuyoruz. 6.Yıla Özel O Ses Türkiye Bilet'i  50 TL yerine sadece 30 TL!
Gidiş Dönüş Ulaşım, Programa Giriş Bileti ve İkramlar Dahildir. İyi Eğlenceler!
HEMEN AL
close-link
Facebook'tan bizi takip edebilirsiniz

Hemen Rezervasyon Yap! +90 (546) 229 34 29 (whatsapp) Kapat