Loading...
Merak Edilenler 2017-08-24T01:16:41+00:00

AKLINIZA TAKILAN HER ŞEYİ BURADA BULABİLİRSİNİZ

O Ses Türkiye heyecanını stüdyoda canlı olarak yaşamak için rezervasyon yaptırmanız ve organizasyonun gerçekleşmesi için gerekli olan giderlerin karşılanması için, belirlenen bilet ücretini hesaba yatırarak rezervasyonunuzu kesinleştirmeniz gerekmektedir.Rezervasyonunuzun kesinleşmesi ile birlikte bir onay mesajı alacaksınız.Bu mesajı saklamanız ve otobüse binerken göstermeniz gerekmektedir. Etkinlikten 1 gün önceye kadar servis sorumlusu ekip arkadaşımı sizinle iletişime geçecektir. Bir aksilik yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakınız: Giderler Derken?

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

Son model araçlarımız ile belirlenen kalkış noktalarından sizleri alıyor, çekimin yapılacağı stüdyoya kadar eşlik ediyor ve koltuğunuza keyifle oturmanızı sağlıyoruz.Servis kalkış saati ve noktaları etkinliğe göre değişiklik gösterebilir.Bunu seçtiğiniz etkinliğin detayında, ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

O Ses Türkiye çekimleri final haftaları hariç band kaydına alınmaktadır.İki seans şeklinde yapılan çekimler GENELLİKLE 14.30-16.30 ve 18.30-20.30 şeklinde gerçekleşmektedir.Ancak bu saatler tamamen çekim ekibinin o anki durumuna bağlı olarak  değişiklik gösterebilir.

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

Geri dönüşler, çekim bittikten sonra 20 dk içinde stüdyo önünden, kalkışın yapıldığı noktaya yapılmaktadır.Lütfen geri dönüş bilgisini, bindiğiniz servisin sorumlusundan alınız.

Anladım.Rezervasyon Yapayım.

Hemen Rezervasyon Yap! +90 (546) 229 34 29 (whatsapp) Kapat